SV Sibbe

Voetbalvereniging sinds 1938
Skip navigatie.

 


Lambert Frijns (trainer) Bjorn Herben, Arvid Voncken, Ahmet Bulut, Eloy Geraards, Edwin Hendriks, Wim van de Hof, Olaf Heuts, Raymond Scheijen, Arvid Voncken, Chris Defaux, Eddy Theunissen (sponsor) Armand Brauers (leider).

Sander Huijen, Demy Habets, Roel Cuijpers, Huub Dingena, Danny Hodiamont, Kevin Lardinouis, Bart Homberg.

Niet aanwezig op de foto: Maikel Nederlands, Patrick Cruts (grensrechter), Roel Lambij, Ralph Lambij, Yvo Huijen, Jordy Thewissen


Wedstrijd programma

Er is geen programma van dit team bekend

Beker

Datum/Tijd
Speelronde
Wedstrijd
Accommodatie
Details
03 sep, 10:00
1
Heer 6 - Sibbe 2
Sportpark Rabobank
Aanwezigheid
speler-aanwezig
speler-afwezig
Bart Theo Homberg
Djeed
Patrick Blom
Robert Blom
Tom Schoenmakers
Luc Janssen
jordie thewissen
Wim van den Hof
Ralph Heusschen
yvo huijnen
Jorgo Erven
Raj Scheijen
olafheuts
lucien blom
Raf DeJong
Nick nederlands
Mika Janssen
Ahmet Bulut
Raf DeJong
Olaf Heuts
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
10 sep, 11:00
2
Sibbe 2 - vv SCM 6
Sportpark De Kleine Linde
Aanwezigheid
speler-aanwezig
speler-afwezig
Bart Theo Homberg
Djeed
Patrick Blom
Robert Blom
Tom Schoenmakers
Luc Janssen
jordie thewissen
Wim van den Hof
Ralph Heusschen
yvo huijnen
Jorgo Erven
Raj Scheijen
olafheuts
lucien blom
Raf DeJong
Nick nederlands
Mika Janssen
Ahmet Bulut
Raf DeJong
Olaf Heuts
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
17 sep, 11:00
3
Sibbe 2 - Walram 3
Sportpark De Kleine Linde
Aanwezigheid
speler-aanwezig
speler-afwezig
Bart Theo Homberg
Djeed
Patrick Blom
Robert Blom
Tom Schoenmakers
Luc Janssen
jordie thewissen
Wim van den Hof
Ralph Heusschen
yvo huijnen
Jorgo Erven
Raj Scheijen
olafheuts
lucien blom
Raf DeJong
Nick nederlands
Mika Janssen
Ahmet Bulut
Raf DeJong
Olaf Heuts
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus

Wedstrijdgegevens kunnen te allen tijde wijzigen, houd de site/app goed in de gaten voor eventuele wijzigingen




Bovenstaand programma is niet altijd bijgewerkt met de laatste wijzigingen! Bij twijfel is het programma in de knvb-widget in de rechter-kolom altijd beslissend.

Uitslagen

Uitslagen

Er zijn op dit moment (nog) geen uitslagen bekend



Stand

Mannen, 2, 6e klasse 03 print

Stand
Stand delen op:

#
Team
G
W
GL
V
P
DPV
DPT
PM
1
Berg'28 4
0
0
0
0
0
0
0
2
Geertruidse Boys 3
0
0
0
0
0
0
0
3
Heer 5
0
0
0
0
0
0
0
4
IASON 2
0
0
0
0
0
0
0
5
RKVVL/Polaris 5
0
0
0
0
0
0
0
6
SCG 4
0
0
0
0
0
0
0
7
Sibbe 2
0
0
0
0
0
0
0
8
SV Geuldal 3
0
0
0
0
0
0
0
9
SVME 3
0
0
0
0
0
0
0
10
vv SCM 5
0
0
0
0
0
0
0
11
Walram 3
0
0
0
0
0
0
0
12
Willem 1 5
0
0
0
0
0
0
0

Team sponsoren

Vriendenloterij

@SVSibbe volgen

 

 

Programma